Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 21:24:21

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

29.07.2021   13:54Агенцiя

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

На ділянці від проспекту Перемоги до вулиці Князя Чорного, протяжність якої 622 м, працювала велика кількість техніки: 2 вкладальники, 5 катків, 10 самоскидів. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

 - Сьогодні йде вже остання стадія – це верхній шар асфальтобетонного покриття. Використовується гаряча асфальтобетонна суміш типу Б, укладається 5 сантиметрів. Після цього наноситимуть розмітку, робитимуть озеленення, освітлення, тротуари та велодоріжки, - повідомив директор ШБУ-14 Олександр Харчук.

Ремонтувати цю ділянку дороги почали ще торік. Через труднощі, які виникли у ході виконання робіт, термін був подовжений.

 - Цей об’єкт ми розпочали ще взимку, оперативно вклали вирівнювальний шар, але потім розпочалися розкопки, оскільки вийшли з ладу інженерні мережі. На сьогодні тут все виправили, - пояснив керівник підрядної організації.

Старі гранітні бордюри на цьому об’єкті вирішили не замінювати на нові, через їх зносостійкість. Їх демонтували й рівно встановили на місце. Вцілому на поточний середній ремонт вулиці Хлібопекарської з міського бюджету спрямували 7 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно місто зіткнулося з проблемою поставки піску. Через його відсутність ремонти доріг на деяких об’єктах у Чернігові були призупинені майже на 3 тижні. За словами Олександра Харчука, не дивлячись на це, встановлені сезонні роботи планують завершити вчасно.

 - План поточного ремонту на 2021 рік: ми поклали верхній шар асфальту на Хлібопекарській, завершуємо вулиці Коцюбинського, П’ятницьку (від Київської до Котляревського), Космонавтів, Генерала Пухова, Некрасова, Родімцева, Мстиславську, 1-го Травня, Мачеретівську, - додав він.

Також до 20 жовтня дорожники планують завершити поточні середні ремонти з укладання верхнього шару асфальтобетону по вулицях Шевченка, Олександра Молодчого, Князя Чорного, а також провести капітальний ремонт по вулиці Київській, протяжністю 1600 метрів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини