Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки
Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.
Вчора до поліції звернулася 79-річна мешканка Прилуцького району. Заявниця повідомила, що деякий час займалася господарськими справами на подвір’ї, а оселя залишалася незамкненою. Коли ж господиня увійшла в дім, їй назустріч вибігла незнайома жінка та втекла у невідомому напрямку.
Пенсіонерка виявила, що зі схованки в одній з кімнат зникли всі заощадження — 139 тисяч гривень.
Поліцейські опитали заявницю та сусідів, провели огляд місця події та зібрали ряд речових доказів, за допомогою яких встановили особу зловмисниці. Підозрюваною виявилася 45-річна мешканка Прилук, яка раніше неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців. Зловмисниця перебуває під слідством за підозрою у ряді майнових злочинів.
Поліцейські затримали жінку в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання.
Слідчий поліції відкрив провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена з проникненням у житло). За такі дії закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.