Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 26 липня по 08 годину 27 липня 2021 року
Пожежі: зареєстровано 5 пожеж, з яких: 2 в житловому секторі, 1 на транспорті (по заяві) та 2 в природних екологічних системах (1 - суха трава, 1 - сміття). Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Вогнем пошкоджено будівлю. Знищено споруду та автомобіль.
За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 1 дорожньо-транспортну пригоду (Чернігівський район), внаслідок якої травмовано 1 особу.
Виявлення та знищення ВНП:
26.07.2021 року о 14 год. 20 хв. групою піротехнічних робіт та підводного розмінування АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм та 1 мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни, які були виявлені під час технічного обстеження території лісового масиву в м. Чернігів (мікрорайон Масани).
26.07.2021 року о 16 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт та підводного розмінування АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 14 год. 15 хв. на відкритій території біля с. Якубівка, Гончарівської ТГ, Чернігівського району.
Події на водних об'єктах:
26.07.2021 року о 12 год. 20 хв. в р. Дніпро біля с. Неданчичі, Любецької ТГ, Чернігівського району, було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. П., 1955 р.н., мешканця м. Суми. Обставини та причина смерті встановлюються. Для надання допомоги по підняттю тіла з води залучалось відділення 6 ДПРЧ смт Ріпки (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки, човен "Колібрі - 360").
Інші повідомлення:
26.07.2021 року о 10 год. 30 хв. для надання допомоги працівникам поліції по підняттю тіла гр. Л., 1983 р.н., з колодязя за адресою: Прилуцький район, Талалаївська ТГ, с. Українське, вул. Остерська залучалось відділення 21 ДПРЧ смт Талалаївка (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
26.07.2021 року о 16 год. 15 хв. для надання допомоги по рятуванню лелеки, яка застрягла на електроопорі за адресою: Ніжинський район, Борзнянська ТГ, с. Прачі,вул. Набережна залучалось відділення 24 ДПРЧ м. Борзна (4 чоловіки особового складу,1 одиниця техніки).
26.07.2021 року о 22 год. 12 хв. для надання допомоги по прибиранню дерева з проїжджої частини біля с. Волосківці, Менської ТГ, Корюківського району, залучалось відділення 10 ДПРЧ м. Мена (2 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки (САРМ-Л)).
Прогноз погоди на 27 липня 2021 року
По Чернігівській області. Мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 12-17º, вдень 28-33º тепла. По м. Чернігову, температура вночі 14-16º, вдень 30-32º тепла.
Пожежна небезпека в лісах області очікується 4-5 класу (висока та надзвичайна пожежна небезпека), місцями 3 класу (середня пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Сновськ - 11 мкр/год, с. Покошичі - 13 мкр/год, м. Семенівка - 13 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression