Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Сновської громади
Протягом останніх трьох років (2018-2020 роки) на території Сновської громади Корюківського району (колишній Сновський район) сталося 33 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинули п’ятеро людей та ще 56 осіб отримали тілесні ушкодження.
Також за цей період зареєстровано 80 автопригод з менш тяжкими наслідками. Учасники їх відбулися пошкодженням транспортних засобів. Отже, загальна кількість дорожніх інцидентів у Сновській громаді за 3 роки — 113 ДТП.
Основні причини аварій – порушення правил маневрування та обгону, перевищення встановленої швидкості, керування транспортними засобами в стані сп’яніння.
Три чверті від усієї кількості автопригод сталися у населених пунктах громади. Найбільше — у самому м. Сновськ, де зареєстровано 48 ДТП (42,5% від загалу).
Найбільш аварійно-небезпечні місця на території м. Сновськ:
- вул. Незалежності – 8;
- вул. Ю.Костюченка – 6;
- вул. Шевченка – 3;
- вул. Чернігівська – 3;
- вул. Об’їзна – 3.
За видами дорожньо-транспортні пригоди розподіляються:
- Наїзд на перешкоду — 46 (40,7%);
- Зіткнення — 34 (30%);
- Наїзд на транспортний засіб, що стоїть — 13 (11,5%);
- Перекидання — 13 (11,5%)
- Наїзд на велосипедиста — 6 (5,3%);
- Наїзд на гужовий транспорт — 1 (0,8%).
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.