На Чернігівщині поліцейські та прикордонники затримали особу, яку розшукували за стрілянину в Луцьку
У вівторок, 20 липня, в пункті пропуску "Сеньківка" прикордонники та поліцейські затримали 40-річного чоловіка, який причетний до стрілянини на автомийці в Луцьку понад два роки тому. Тоді у результаті інциденту загинула одна людина, двоє отримали травми.
До стрілянини у листопаді 2018 року були причетні 11 осіб, дев‘ятеро з яких поліція Волинської області затримала. Сьогодні кримінальна поліція Чернігівського районного управління поліції разом зі співробітниками відділу прикордонної служби "Гірськ" затримали десятого підозрюваного.
Чоловіку інкримінують причетність до хуліганства. З ним зараз тривають слідчі дії, після чого поліцейські Чернігівщини передадуть затриманого колегам з Волині.
Досудове розслідування здійснюється за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 15 (замах на вчинення злочину) та ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Найсуворіше покарання за санкцією цих статей передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.