Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 00:57:00

У службі зайнятості найбільша база легальної роботи в Україні

19.07.2021   14:47Агенцiя

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам.

 

Важливо й те, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

База вакансій оновлюється щодня. Так, на 19 липня 2021 року в межах країни налічувалось понад 66,5 тисяч вакансій, зокрема на Чернігівщині -  936.  Дивіться на нашому сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua

В області найбільш затребуваними є… ТОП- 10 актуальних вакансій

1.      слюсар - 68 вакансій (ЗП до 15000 грн);

2.      підсобний робітник - 55 вакансій (ЗП до 10000 грн);

3.      водій автотранспортних засобів – 46 вакансій (ЗП до 20000 грн);

4.      швачка - 32 вакансії (ЗП до 9200 грн);

5.      кухар - 30 вакансій (ЗП 10000 грн);

6.      лікар - 29 вакансій (ЗП до 13000 грн);

7.      продавець продовольчих товарів 23 вакансії (ЗП до 13000 грн);

8.      вантажник - 18 вакансій (ЗП до 10000 грн);

9.      тракторист – 13 вакансій (ЗП до 16200 грн);

10.    спеціаліст державної служби – 12 вакансій (ЗП до 10000 грн).

 

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини