Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 04:22:31

Поліція Новгород-Сіверського району викрила зловмисника, що незаконно вирощував наркомісткі рослини

17.07.2021   18:42Агенцiя

В ході санкціонованого обшуку співробітники сектору поліцейської діяльності №1 (м. Семенівка) Новгород-Сіверського районного відділу поліції виявили на присадибній ділянці місцевого мешканця ділянку культивованих рослин коноплі.

Напередодні до поліції надійшла інформація про те, що мешканець міста Семенівки вирощує наркотичні рослини. Відомості про це були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У рамках кримінального провадження дізнавач та дільничні офіцери поліції провели санкціонований обшук, під час якого вилучили з присадибної ділянки зловмисника дбайливо доглянуті рослини коноплі. Також поліцейські виявили на горищі у цьому господарстві зібраний врожай конопель, розвішаних для сушіння. Ці рослини теж вилучено.

Вирощування наркомістких рослин без відповідних дозвільних документів заборонено законодавством України.

Рослини направлені на експертизу.

Згідно зі статтею 310 Кримінального Кодексу України, за незаконний посів або вирощування конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 8500 гривень, арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.

Поліція Чернігівщини нагадує, що нині в області триває оперативно-профілактична операція «МАК-2021». Вона має на меті виявлення та знищення нелегальних посівів наркомістких рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини