Виконком погодив продовження терміну перекриття руху на трьох ділянках доріг, де тривають ремонтні роботи
У четвер, 15 липня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради було прийняте рішення про подовження терміну перекриття руху на трьох дорожніх ділянках.
Про це повідомляє Прес-служба Чернігівської міської ради.
Перекриття руху на перехресті вул. Кільцевої з вул. 1 Травня, де здійснюється реконструкція та облаштування руху по колу, подовжили до 9 серпня.
Перекриття руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського продовжили до 1 серпня.
Перекриття руху по вул. Фабричній та по вул. Ватутіна від буд. 20 до вул. Малясова, де тривають роботи з будівництва централізованої каналізації, до 29 серпня.
Подовження термінів перекриття доріг пов’язане з зупинкою постачання піску, через яку зупинилась вся будівельна галузь Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там