Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 23:15:24

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові

15.07.2021   09:22Агенцiя

У Чернігові 15 липня додаткові пункти масової вакцинації працюватимуть у торгових центрах "ЦУМ" та "Голлівуд".

У п’ятницю, 16 липня, усі бажаючі можуть вакцинуватися у додаткових пунктах масової вакцинації у комунальному клубному закладі «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» (вул. Дмитра Самоквасова,8) та у школі №35 (вул. Незалежності, 42-а). Ці пункти запрацюють у місті вперше. Також щеплення робитимуть і в ТРЦ "Голлівуд".

А вже у вихідні дні працюватиме п’ять додаткових пунктів масової вакцинації: в ТРЦ "Голлівуд" та "ЦУМ", у приміщенні Деснянської районної ради, ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» та у школі №35.

Щеплення здійснюватимуться вакциною Pfizer, крім пункту у Деснянській районній раді. Там щепитимуть вакциною CoronaVac.

Звертаємо увагу, що при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і телефон.

Оновлений графік на наступний тиждень орієнтовно буде з понеділка. Слідкуйте за новинами на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини