Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 22:22:02

Новітні тенденції та перспективи розвитку публічного управління обговорено в обласній раді

15.07.2021   09:11Агенцiя

Профорієнтаційний семінар-практикум для депутатів обласної ради та інших рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування 14 липня в обласній раді провели викладачі кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Звертаючись до викладачів знаного в Україні та за її межами закладу вищої освіти, голова обласної ради відзначила їхній вагомий внесок в загальну справу професійної підготовки кадрів.

Олена Дмитренко наголосила, що чимало публічних осіб Чернігівщини і, зокрема, депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради свого часу успішно закінчили Національну академію державного управління при Президентові України. Здобувши дипломи магістрів європейського зразка, отримавши наукові ступені доктора філософії чи доктора наук, більшість із них успішно застосовують здобуті теоретичні знання у своїй практичній щоденній роботі. Керівник висловила надію, що такими ж фаховими будуть і випускники реорганізованого Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби.

Голова обласної ради висловила сподівання, що семінар-практикум спонукатиме депутатів та посадовців до пізнання та опанування нових знань і сприятиме реалізації стратегії з підготовки лідерів в органах публічної влади Чернігівщини, а озвучена проблематика допоможе врахувати ті чинники, які формують запити нового покоління посадовців та держслужбовців.

Ніна Лемеш, звертаючись до присутніх відзначила, що сучасний світ стрімко змінюється і ці процеси вимагають удосконалення відповідних знань та вмінь публічних службовців, тому вона закликала колег долучатися до навчання та підвищення кваліфікації.

Реалізуючи PR-стратегію «Готуємо лідерів», доктор наук з державного управління, професор, академік Академії економічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, державний службовець 1-го ранку Олександр Пухкал присвятив свій виступ проблематиці модернізації публічного управління в Україні, а доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України Микола Стадник зупинився на соціально-економічних процесах в державі та пріоритетах підготовки кадрів публічного управління.

Науковці детально ознайомили присутніх із умовами навчання, особливостями та основними етапами цьогорічної вступної кампанії, вимогами до здобувачів освіти, а також розповіли про можливості для професійного зростання, які відкриваються перед слухачами інституту.

Учасники заходу обмінялися думками стосовно сучасних підходів з організації публічного управління в Україні, синергії багаторівневого врядування, розвитку системи професійного навчання управлінських кадрів і зійшлися в одностайній думці, що подібні до сьогоднішнього заходи стануть поштовх для формування нової генерації публічних службовців Чернігівщині.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ