Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 11:06:24

Новітні тенденції та перспективи розвитку публічного управління обговорено в обласній раді

15.07.2021   09:11Агенцiя

Профорієнтаційний семінар-практикум для депутатів обласної ради та інших рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування 14 липня в обласній раді провели викладачі кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Звертаючись до викладачів знаного в Україні та за її межами закладу вищої освіти, голова обласної ради відзначила їхній вагомий внесок в загальну справу професійної підготовки кадрів.

Олена Дмитренко наголосила, що чимало публічних осіб Чернігівщини і, зокрема, депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради свого часу успішно закінчили Національну академію державного управління при Президентові України. Здобувши дипломи магістрів європейського зразка, отримавши наукові ступені доктора філософії чи доктора наук, більшість із них успішно застосовують здобуті теоретичні знання у своїй практичній щоденній роботі. Керівник висловила надію, що такими ж фаховими будуть і випускники реорганізованого Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби.

Голова обласної ради висловила сподівання, що семінар-практикум спонукатиме депутатів та посадовців до пізнання та опанування нових знань і сприятиме реалізації стратегії з підготовки лідерів в органах публічної влади Чернігівщини, а озвучена проблематика допоможе врахувати ті чинники, які формують запити нового покоління посадовців та держслужбовців.

Ніна Лемеш, звертаючись до присутніх відзначила, що сучасний світ стрімко змінюється і ці процеси вимагають удосконалення відповідних знань та вмінь публічних службовців, тому вона закликала колег долучатися до навчання та підвищення кваліфікації.

Реалізуючи PR-стратегію «Готуємо лідерів», доктор наук з державного управління, професор, академік Академії економічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, державний службовець 1-го ранку Олександр Пухкал присвятив свій виступ проблематиці модернізації публічного управління в Україні, а доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України Микола Стадник зупинився на соціально-економічних процесах в державі та пріоритетах підготовки кадрів публічного управління.

Науковці детально ознайомили присутніх із умовами навчання, особливостями та основними етапами цьогорічної вступної кампанії, вимогами до здобувачів освіти, а також розповіли про можливості для професійного зростання, які відкриваються перед слухачами інституту.

Учасники заходу обмінялися думками стосовно сучасних підходів з організації публічного управління в Україні, синергії багаторівневого врядування, розвитку системи професійного навчання управлінських кадрів і зійшлися в одностайній думці, що подібні до сьогоднішнього заходи стануть поштовх для формування нової генерації публічних службовців Чернігівщині.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

П'ять громад Чернігівщини домовилися про співпрацю за проєктом «Туристичний кластер «Місцями козацької сили»»

П'ять громад Чернігівщини домовилися про співпрацю за проєктом «Туристичний кластер «Місцями козацької сили»» 11:02

15 вересня Ніжинський міський голова Олександр Кодола підписав Договір міжмуніципального співробітництва з головами Козелецької громади Валентином Бригінцем, Батуринської громади Леонідом Душею, Сухополов’янської громади Денисом Росовським, Парафіївської громади Галиною Петрушою.

Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку”

Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку” 10:44

У четвер, 16 вересня у сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося нагородження учасників конкурсу “Прилуки — місто краси й затишку”, на кращий благоустрій території.

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля 10:17

16 вересня у с. Чорнотичі Сосницької селищної ради Корюківського району відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача громаді пожежного автомобіля "DAF" від гміни Непорент Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини