Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 16:28:28

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби продовжують здійснювати контроль за проведенням дитячої оздоровчої кампанії

15.07.2021   07:37Агенцiя

Фахівці Чернігівського управління Держпродспоживслужби продовжують тримати на контролі процес оздоровлення дітей під час літньої оздоровчої кампанії.

Цього літа у Чернігівському районі функціонує 2 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку - позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» у селищі Седнів та літній дитячий спортивний національно-патріотичний наметовий табір «Я - Українець» відомства ГО «Північні Вовки» у селі Количівка.

Від початку оздоровчого періоду  проведено 2 перевірки згаданих вище закладів у складі районної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей, а також моніторингові обстеження на предмет виконання протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України № 5 від 8 червня 2021.

Зокрема, 13 липня фахівці управління відвідали національно-патріотичний наметовий табір «Я - Українець» в с. Количівка. Під час перебування у закладі вони відзначили відповідальне ставлення адміністрації закладу до дотримання вимог санітарного законодавства.

Проведена значна санітарно-просвітницька робота з персоналом закладу оздоровлення у напрямку профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь та гострих респіраторних захворювань.

Для попередження випадків гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь наголошувалось на неухильному виконанні таких вимог:
- не вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх якості та з простроченими термінами споживання;
- зберігати продукти харчування тільки у спосіб, зазначений на упаковці та у встановлений термін;
- приготовані страви необхідно вживати відразу;
- при споживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно ретельно мити питною водою;
- суворо дотримуватись правил особистої гігієни;
- у випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання  медичний працівник закладу повинен викликати спеціалізований санітарний автомобіль екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації дитини у визначений заклад охорони здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.