Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 03:46:13

Обласна рада просить затвердити програму подолання йододефіциту

11.11.2011   06:53Агенцiя

Голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник звернувся до голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка з проханням розробити і внести на затвердження регіональну цільову програму запобігання захворювань, спричинених йодною недостатністю.

Про це повідомляється в листі Анатолія Мельника голові Чернігівської міської екологічної організації "Зелений Світ" Івану Осадціву, оскільки в минулому році ця громадська організація запропонувала прийняття Регіональної цільової програми запобігання виникненню захворювань спричинених йодною недостатністю.

Голова обласної ради в листі до губернатора зокрема пише, що проект запропонованої цільової програми пройшов експертизу в Інституті ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка та розглядався на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я.

Постійна комісія обласної ради підтримує внесення цільової програми запобігання захворювань, спричинених йодною недостатністю.

Анатолій Мельник пише, що з клопотанням про прийняття програми йодопрофілактики звернулась до обласної ради представник ЮНІСЕФ в Україні Олена Труш.

Нагадаємо, на Чернігівщині представники Інституту ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка проводили дослідження щодо йодної недостатності у населення області. Отримано дані про наявність дефіциту йоду від легкого до середнього ступеня важкості в усіх районах області.

Управління освіти та охорони здоров'я в Чернігівській області разом з громадською організацією "Зелений Світ" упродовж 2 років проводили інформаційні і організаційні заходи щодо профілактики йододефіциту та вживання йодованої солі в їжу замість звичайної.

В даний час, після проходження експертизи в Інституті ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка і Представництві ЮНІСЕФ в Україні, проект Регіональної цільової програми запобігання виникненню захворювань спричинених йодною недостатністю знаходиться на опрацюванні в Управлінні охорони здоров'я Чернігівської ОДА. Свої експертні висновки на проект Програми вже надали Управління економіки та Управління освіти та науки ОДА. Після опрацювання проекту Програми в УОЗ ОДА він буде переданий в обласну раду для затвердження на черговій сесії облради.

Прес-служба міської організації "Зелений Світ"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини