Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 19:21:27

Інспекційними відвідуваннями виявлено 30 працівників без оформлення трудових відносин

14.07.2021   09:04Агенцiя

На Чернігівщині триває інспекційна кампанія, розпочата з 01 липня 2021 року у рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

Так, у ході інспекційних відвідувань інспекторами праці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з працівниками правоохоронних органів встановлено факти використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин тридцятьох працівників трьох кол-центрів, які здійснюють господарську діяльність на території міста Чернігова, чим порушено вимоги частини 1 статті 21 та частини 4 статті 24 Кодексу законів про працю України.

Наразі Управлінням Держпраці у Чернігівській області вживаються необхідні заходи відповідного реагування згідно з чинним законодавством України.

Інспекційна кампанія щодо виявлення незадекларованої праці на території Чернігівської області триває, а також триває інформаційно-роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання всіх форм власності щодо недопущення до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

Управління Держпраці у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини