Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 19:48:16

Владислав Атрошенко запропонував бізнесменам брати участь в озелененні Чернігова і висаджувати іменні алеї

13.07.2021   12:30Агенцiя

На нараді міського голови з керівниками та структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міський голова акцентував свою увагу на важливості озеленення міста та запропонував залучати підприємців до цього процесу.

- Я за те, щоб Чернігів був зеленим містом і мені особисто хотілося б, щоб у Чернігові була моя іменна вулиця чи алея. Щоб мої діти чи онуки ходили по цій вулиці і дерева, які на ній висаджені, завжди нагадували їм про мене. Я б ще хотів з’їздити у кілька міст, де зеленому господарству приділяється велика увага, і подивитись на їх досвід. У кінцевому підсумку разом з управлінням ЖКГ та КП «Зеленбуд» ми маємо розробити  критерії відносно кількості вкладених в озеленення коштів меценатів, різновиду, віку та висоти дерев, після висадки яких ми могли б називати алеї іменами цих меценатів. Думаю, що для розробки цієї програми ми додатково залучимо досвідчених фахівців. Наприклад, якщо підприємець висаджує 30 дерев, діаметр стовбура яких не менше 7-8 см, то біля них ми ставимо бронзову табличку з інформацією про це. Таким чином місто досягне дві мети. По перше, участь підприємців в озелененні міста суттєво покращить зелене господарство Чернігова і зробить наше місто ще зеленішим. А по друге, бізнесмени отримають можливість залишити пам'ять після себе для своїх нащадків та мешканців Чернігова – наголосив Владислав Атрошенко.

Також міський голова зазначив, що така практика вже діє у деяких містах України, тому Чернігів може вивчити найуспішніші приклади для впровадження такої програми у нашому місті.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини