Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 10:59:30

Владислав Атрошенко запропонував бізнесменам брати участь в озелененні Чернігова і висаджувати іменні алеї

13.07.2021   12:30Агенцiя

На нараді міського голови з керівниками та структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міський голова акцентував свою увагу на важливості озеленення міста та запропонував залучати підприємців до цього процесу.

- Я за те, щоб Чернігів був зеленим містом і мені особисто хотілося б, щоб у Чернігові була моя іменна вулиця чи алея. Щоб мої діти чи онуки ходили по цій вулиці і дерева, які на ній висаджені, завжди нагадували їм про мене. Я б ще хотів з’їздити у кілька міст, де зеленому господарству приділяється велика увага, і подивитись на їх досвід. У кінцевому підсумку разом з управлінням ЖКГ та КП «Зеленбуд» ми маємо розробити  критерії відносно кількості вкладених в озеленення коштів меценатів, різновиду, віку та висоти дерев, після висадки яких ми могли б називати алеї іменами цих меценатів. Думаю, що для розробки цієї програми ми додатково залучимо досвідчених фахівців. Наприклад, якщо підприємець висаджує 30 дерев, діаметр стовбура яких не менше 7-8 см, то біля них ми ставимо бронзову табличку з інформацією про це. Таким чином місто досягне дві мети. По перше, участь підприємців в озелененні міста суттєво покращить зелене господарство Чернігова і зробить наше місто ще зеленішим. А по друге, бізнесмени отримають можливість залишити пам'ять після себе для своїх нащадків та мешканців Чернігова – наголосив Владислав Атрошенко.

Також міський голова зазначив, що така практика вже діє у деяких містах України, тому Чернігів може вивчити найуспішніші приклади для впровадження такої програми у нашому місті.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку”

Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку” 10:44

У четвер, 16 вересня у сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося нагородження учасників конкурсу “Прилуки — місто краси й затишку”, на кращий благоустрій території.

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля 10:17

16 вересня у с. Чорнотичі Сосницької селищної ради Корюківського району відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача громаді пожежного автомобіля "DAF" від гміни Непорент Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини