Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 15:28:19

На Чернігівщині відкрили ще одну амбулаторію

13.07.2021   09:06Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко 12 липня взяла участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Вертіївці Ніжинського району.

Очільниця ОДА передала необхідні документи та ключі від закладу голові Вертіївської територіальної громади Федору Лозяну.

Анна Коваленко вкотре зазначила, що сьогоднішня подія — свідчення того, що політика Президента України спрямована на збереження здоров’я громадян незалежно від того, де вони живуть: у місті чи селі. Голова ОДА також наголосила, що об’єкт збудований за активної підтримки громади.

— Приємно спостерігати за отриманим результатом, адже ця амбулаторія є запорукою підтримки розвитку села та прикладом того, як разом можна робити великі справи на благо громади, — сказала Анна Коваленко. — Переконана, що цей заклад стане осередком надання сучасних медичних послуг для понад дев’яти тисяч жителів Вертіївської громади. А щоб ваші лікарі швидко реагували на виклики, передаємо у їхнє розпорядження новий автомобіль.

Вертіївська амбулаторія розрахована для роботи 3-4 лікарів. Вони працюватимуть в комфортних умовах, застосовуючи сучасне діагностичне обладнання, що невдовзі тут установлять. Вартість цього проєкту з «нуля» — 7,7 мільйона гривень, з яких 770 тисяч — кошти місцевого бюджету.

В рамках програми Президента України "Велике будівництво" в Чернігівській області продовжують розбудовувати медичну інфраструктуру та покращувати якість надання медичних послуг.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression