В Україні зафіксовано 481 новий підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19
З них дітей – 28, медпрацівників – 11.
Також за минулу добу:
◾ госпіталізовано – 249 осіб;
◾ летальних випадків – 36;
◾ одужало – 750 осіб;
За добу протестовано:
◾ методом ПЛР – 20 909 осіб,
◾ методом ІФА – 9 783 особи,
◾ експрес-тестами – 10 428 осіб.
За весь час пандемії в Україні:
◾ захворіло – 2 241 698 осіб;
◾ одужало – 2 178 279 осіб;
◾ летальних випадків – 52 640;
◾ проведено ПЛР-тестувань – 11 063 662.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (142), Донецькій (53), Одеській (49), Луганській (28) та Харківській (23) областях.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.