Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 09:40:09

Для статевого складу населення Чернігівщини характерною є гендерна диспропорція

10.07.2021   15:21Агенцiя

11 липня відзначається Всесвітній день народонаселення, головна мета якого – акцентувати увагу суспільства на важливості вирішення демографічних проблем.

За розрахунками, на початок поточного року чисельність постійного населення України становила 41,4 млн. осіб, з яких 968,1 тис. – жителі Чернігівської області.

Середній вік жителів області – 44 роки. Сільське населення старше за міське (47 років проти 43). Середній вік жінок (47 років) вищий, ніж чоловіків (41).

Для статевого складу населення Чернігівщини характерною є гендерна диспропорція: на 1000 чоловіків припадає 1199 жінок.

У віковій структурі досить вагомою (67%) є частка населення віком 15–64 роки – основного постачальника трудових ресурсів. Кожен п’ятий житель області перебуває в поважному віці (65 років і старше). Разом з тим, питома вага дітей віком 0–14 років становить лише 13%.

За минулий рік чисельність населення області скоротилася на 14,7 тис. осіб. Це відбулося переважно за рахунок порушення рівноваги між процесами народжуваності та смертності: на 100 померлих припадало 30 живонароджених.

Головне управління статистики у Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

3 грудня: цей день в Україні і світі

3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29

День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини