Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 жовтня, 17:16:15

Генплани шести населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

10.07.2021   11:40Агенцiя

В облдержадміністрації відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради. У ньому взяли участь Олена Дума, заступниця голови ОДА, Сергій Куреня, в. о. начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації та представники профільних управлінь.

- Наше завдання – оновити або розробити нові генеральні плани населених пунктів області, адже ті, які розроблялася в радянські часи, давно морально і технічно застарілі та потребують оновлення. А без якісної містобудівної документації забудова та розвиток території неможлива, - наголосила Олена Дума.

Члени ради розглянули шість генпланів та планів зонування території сіл Ковпинка, Пушкарі, Будище, Бугринівка Новгород-Сіверського району, а також села Іванівка та Нічогівка Чернігівського району. За результатами засідання всі генплани рекомендовані членами архітектурно-містобудівної ради до затвердження, з доопрацюванням наданих зауважень.

Схвальне рішення отримали і два детальні плани території по місту Семенівка та селу Задеріївка Ріпкинського району.

В Задеріївці планується будівництво комплексу з очистки та переробки зерна, а в Семенівці - реконструкція житлового будинку в приміщення магазину.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини