За тиждень викрито 30 порушень Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль
З 1 по 7 липня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 30 порушень Правил рибальства.
Так, складено вісім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 18 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).
Крім цього, складено чотири акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 25 кг риби та 35 од. сіток.
«Всього у порушників за тиждень вилучено 39 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 50 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 1 870 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 3 987 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.
Нагадуємо, що за порушення Правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність, а саме:
- ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) – передбачає попередження або накладення штрафу у розмірі від 34 до 170 грн;
- ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову - вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену Правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) – штраф у розмірі від 340 до 680 грн, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних біоресурсів;
- ст. 90 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України) передбачений штраф на громадян у розмірі від 340 до 510 грн з конфіскацією незаконно добутого.
Також за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду порушники можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності за ст. 249 ККУ. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 17 000 до 51 000 грн, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею караються штрафом від 51 000 до 85 000 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Понад 11 тисяч родин із прикордоння Чернігівщини до кінця січня отримають гроші на придбання твердого палива 12:55
По 21 тисячі гривень виплатять ще 11 292 родинам із Новгород-Сіверської, Корюківської, Городнянської, Сновської та Семенівської громад.
Автоматизований мікропарник, пристрій для людей з інвалідністю: як молодь Чернігівщини створює інновації 12:14
Школярі з Менської, Бобровицької та Чернігівської громад взяли участь у Demo Day інкубаційної програми від молодіжних просторів Ko_Laba з фокусом на ESTEAM.
Поліція розслідує обставини ДТП у Новгород-Сіверському районі, у якій загинула людина 11:22
Ввечері 17 січня до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на території Коропської громади Новгород-Сіверського району. Внаслідок ДТП водій легковика загинув на місці.
Перший випадок захворювання на метапневмовірус зафіксували на Чернігівщині 10:49
9-річну дитину госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Переваги використання єдиного рахунку для сплати податків 10:22
Для зменшення переліку рахунків для сплати податків і зборів, спрощення процесу розрахунків з бюджетом Державною податковою службою України запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.