Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 грудня, 09:55:05

Ніжин: зустріч за круглим столом щодо безпеки та відносин ромів з поліцією та місцевою владою

10.07.2021   10:35Агенцiя

9 липня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів зустріч за круглим столом щодо безпеки загальних питань та відносин ромів з поліцією та місцевою владою.

Захід відбувся за участі представників правоохоронних органів, КП «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА», Міжнародного Фонду «Чіріклі», активних представників ромської етнічної групи в Ніжині та Ніжинському районі.

Зустріч за круглим столом відбулась за підтримки Міжнародного Фонду Freedom House.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що проведення таких зустрічей за круглим столом дозволить змінити суспільну реакцію на насильство на ґрунті ненависті і знизити кількість подібних інцидентів.

Freedom House та партнери Міжнародного Фонду «Чіріклі», ГО «ЗОР» (монітори в Чернігівській області) намагаються поєднати велику кількість спільнот, що найчастіше стають жертвами насильства на ґрунті ненависті, а також зібрати широку коаліцію громадянського суспільства для ведення моніторингу, документації та налізу нападів та їх динаміки в Україні.

У ході проведення зустрічі за круглим столом домовились про співпрацю між правоохоронними органами та представниками з дотримання прав людей та представниками національних меншин.

Начальник Ніжинського відділу поліції Володимир Духно наголосив на негайному повідомленні про порушення прав людини на телефонний номер 102. А також домовились про проведення зустрічі з ніжинськими правоохоронцями у форматі конференції для більш широко ознайомлення з даною проблемою.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

 

Останні новини Чернігівщини

2 грудня: Цей день в Україні та в світі

2 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:47

ДЕНЬ 282 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 282 RUSSIAN AGRESSION

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини