Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 14:10:05

Виявлено 4 нових випадки COVID-19

09.07.2021   14:58Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 9 липня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19.

Проведені ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у двох чернігівців та по одній особі в Ніжині та Менському районі. З них одного хворого госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо один летальний випадок. З підтвердженим діагнозом COVID-19 помер 83-річний житель Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 5 осіб: чотири чернігівці та один житель Прилук. З них один хворий перебував на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 596 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 912 пацієнтів одужали;
– 154 — лікується амбулаторно;
– 47 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1383 летальних випадки;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько тисячі досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини