Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 04:21:22

Прилуки відвідали представники Проєкту “GIZ”

09.07.2021   12:16Агенцiя

У рамках співпраці з Проєктом “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, 5-6 липня з робочим візитом підтримки та консультації відбулася зустріч із представниками Проєкту.

Місто Прилуки відвідали Андрій Панащук — представник офісу Проєкту та Дмитро Сакалюк — консультант Проєкту.

Під час візиту Андрій Панащук та Дмитро Сакалюк провели зустрічі з міським головою Ольгою Попенко, енергоменеджером міста, керівниками структурних підрозділів міської ради та бюджетних установ, де обговорено питання необхідності функціонування системи енергоменеджменту, подальші кроки та перспективи участі в Проєкті “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”.

Крім того, у рамках візиту 6 липня 2021 року консультантом Проєкту та енергоменеджером управління житлово-комунального господарства міської ради проведено короткий огляд стану двох будівель бюджетної сфери щодо визначення проблемних зон на об’єктах та обговорення з поліпшення їх енергоефективності, бо ціллю Проєкту є не тільки допомога громадам впровадити муніципальний енергоменеджмент, а й навчити якісно використовувати енергію та впроваджувати проєкти з енергоефективності.

За результатами візиту підтримки місто, отримало корисні індивідуальні консультації щодо впровадження системи енергоменеджменту в нашому місті, підготовки необхідних документів, особливостей залучення інвестицій, участі в грантових конкурсах та вирішення проблемних питань з енергоефективності тощо.

Останні новини Чернігівщини

Городнянська громада отримала обладнання для життєзабезпечення  людей похилого віку в зимовий період

Городнянська громада отримала обладнання для життєзабезпечення людей похилого віку в зимовий період 14:10

Турбота про людей похилого віку та людей з інвалідністю, які потребують особливих умов проживання та догляду, є одним з важливих завдань, а почасти – викликом для територіальних громад в умовах воєнного стану. Особливо, якщо громада знаходиться на кордоні з країною-агресором, зазнає обстрілів, має постійні перебої з електропостачанням та комунікаціями.

 Футбольний клуб «Чернігів» на зимову перерву йде в п'ятірці

Футбольний клуб «Чернігів» на зимову перерву йде в п'ятірці 12:14

24 листопада перенесений матч другого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині.

 Суд зобов’язав привести укриття у придатний для використання стан

Суд зобов’язав привести укриття у придатний для використання стан 11:36

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора про визнання протиправною бездіяльність одного із професійних навчальних закладів Чернігівського району та зобов’язано привести дві захисні споруди цивільного захисту у стан, придатний для використання за цільовим призначенням – укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Раїса Борщ: «Я хочу бачити вас, друзі!»

Раїса Борщ: «Я хочу бачити вас, друзі!» 09:57

«Я хочу бачити вас, друзі!» З цих поетичних рядків 27 листопада 2022 року розпочалася творча зустріч з прихильниками бандурного мистецтва та поезії заслуженої артистки України, художньої керівниці та головної диригентки Капели бандуристів ім. О.Вересая обласного філармонійного центру, викладача-методиста Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького Раїси Борщ.