Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 17:20:33

Прилуки відвідали представники Проєкту “GIZ”

09.07.2021   12:16Агенцiя

У рамках співпраці з Проєктом “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, 5-6 липня з робочим візитом підтримки та консультації відбулася зустріч із представниками Проєкту.

Місто Прилуки відвідали Андрій Панащук — представник офісу Проєкту та Дмитро Сакалюк — консультант Проєкту.

Під час візиту Андрій Панащук та Дмитро Сакалюк провели зустрічі з міським головою Ольгою Попенко, енергоменеджером міста, керівниками структурних підрозділів міської ради та бюджетних установ, де обговорено питання необхідності функціонування системи енергоменеджменту, подальші кроки та перспективи участі в Проєкті “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”.

Крім того, у рамках візиту 6 липня 2021 року консультантом Проєкту та енергоменеджером управління житлово-комунального господарства міської ради проведено короткий огляд стану двох будівель бюджетної сфери щодо визначення проблемних зон на об’єктах та обговорення з поліпшення їх енергоефективності, бо ціллю Проєкту є не тільки допомога громадам впровадити муніципальний енергоменеджмент, а й навчити якісно використовувати енергію та впроваджувати проєкти з енергоефективності.

За результатами візиту підтримки місто, отримало корисні індивідуальні консультації щодо впровадження системи енергоменеджменту в нашому місті, підготовки необхідних документів, особливостей залучення інвестицій, участі в грантових конкурсах та вирішення проблемних питань з енергоефективності тощо.

Останні новини Чернігівщини

Для голосування за проєкти Бюджету участі залишилося чотири дні

Для голосування за проєкти Бюджету участі залишилося чотири дні 16:04

У Чернігові голосування за подані в цьому році проєкти Громадського бюджету (Бюджету участі) триватиме ще всього чотири дні, до 30 вересня включно.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня 16:03

У Чернігові цього тижня в центрах масової вакцинації, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень 13:45

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини