Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 15:50:40

У Чернігові створюється календар подій на наступний рік

02.11.2012   08:04

Заступник міського голови Анна Романова провела нараду за участю працівників відділів та управлінь міської ради, засобів масової інформації з питань підготовки календаря подій міста Чернігова на наступний рік.

Календар подій міста розробляється з 2011 року для своєчасного інформування громадськості про масові заходи, які проводитимуться в обласному центрі.

Наразі вже йде активна підготовка щодо створення такого зведеного плану на 2013 рік. До цього проекту залучено багато художників та фотографів, які хочуть себе презентувати.

За словами Анни Романової, календар створюється з метою популяризації нашого славетного міста, щоб привернути увагу туристів не тільки з українських міст, а й з інших країн та ознайомити їх із багатою історико-культурною спадщиною нашого древнього міста і Чернігово-Сіверського краю.

В календарі до кожного місяця підібрано наймасштабніші події, що відбувались цього року. Відомими та цікавими для всіх стали такі фестивалі та акції: “Еко-бум”, “Романтік”, “Зелена сцена”, “Джаз-фестиваль” та ін.

“Події, які ввійшли до календаря, повинні привабити людей і викликати бажання відвідати наше місто, адже з кожним роком яскравих подій все більше й більше” – вважає А. Романова.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко відзначив, що спеціалістами управління постійно вивчається досвід, форми та методи роботи щодо організації масових заходів таких відомих фестивальних міст як Львів, Кам’янець – Подільський.

Вже з грудня цього року календар буде розповсюджуватись серед державних адміністрацій інших міст як віп-сувенір, причому не лише в друкованому вигляді, а й в електронному.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини