Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 жовтня, 16:47:31

Обстановка на кордоні. Офіційно

08.07.2021   11:29Агенцiя

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.

На ділянці Чернігівського прикордонного загону функціонує 3 пункти пропуску через державний кордон України : міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич».

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 2204 особи та 1009 транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 5% та зменшення кількості пропущених через державний кордон транспортних засобів на 12%.

Тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 в пунктах пропуску проведено у 255  осіб.  Осіб з позитивним результатом експрес-тестування не виявлено.

Пропущено за наявності ПЛР-тесту 223 особи.
Мобільний додаток для контролю режиму самоізоляції «Вдома» встановлено 4 особам.

В пунктах пропуску 4 іноземцям вручено 4 постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі на території України.

Останні новини Чернігівщини

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.

Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45

Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

В Чернігівському районі поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своїй знайомій 15:33

Поліцейські відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 61-річній жительці міста Городня Чернігівського району.

Очищення публічного простору від символіки російської імперської політики: в Чернігівській ОВА обговорили законодавчі нововведення 14:52

Наприкінці серпня цього року набрав чинності Закон України «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу».

Менше джинси та російськомовна реклама: які замовні матеріали розміщують в онлайн-медіа Чернігівщини 14:21

У чернігівських онлайн-медіа останні два роки, згідно досліджень Інституту масової інформації, чітко простежується тенденція до зменшення кількості джинси та неналежно маркованої реклами в чернігівських онлайн-медіа. Водночас на четвертому році повномасштабного вторгнення дивно бачити розміщення рекламних матеріалів російською мовою на сайті прикордонного регіону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини