Виявлено п'ять нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 липня в області зафіксовано п’ять нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у чотирьох чернігівців та одного жителя Куликівського району. З них двоє госпіталізовано до лікарень області.
На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померла 61-річна жінка з Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало семеро чернігівців. Двоє з них перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 581 випадок захворювання COVID-19, з них:
– 55 902 пацієнти одужали;
– 151 — лікується амбулаторно;
– 46 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1382 летальних випадки;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1200 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Понад 11 тисяч родин із прикордоння Чернігівщини до кінця січня отримають гроші на придбання твердого палива 12:55
По 21 тисячі гривень виплатять ще 11 292 родинам із Новгород-Сіверської, Корюківської, Городнянської, Сновської та Семенівської громад.
Автоматизований мікропарник, пристрій для людей з інвалідністю: як молодь Чернігівщини створює інновації 12:14
Школярі з Менської, Бобровицької та Чернігівської громад взяли участь у Demo Day інкубаційної програми від молодіжних просторів Ko_Laba з фокусом на ESTEAM.
Поліція розслідує обставини ДТП у Новгород-Сіверському районі, у якій загинула людина 11:22
Ввечері 17 січня до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на території Коропської громади Новгород-Сіверського району. Внаслідок ДТП водій легковика загинув на місці.
Перший випадок захворювання на метапневмовірус зафіксували на Чернігівщині 10:49
9-річну дитину госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Переваги використання єдиного рахунку для сплати податків 10:22
Для зменшення переліку рахунків для сплати податків і зборів, спрощення процесу розрахунків з бюджетом Державною податковою службою України запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.