Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 07:07:25

Вироком суду призначено покарання мешканцю Чернігівського району за ухилення від сплати аліментів

07.07.2021   13:39Агенцiя

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області жителя одного з сіл Чернігівського району та області визнано винним за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) (ч.1 ст.164 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що починаючи з серпня 2019 року, обвинувачений зобов’язаний сплачувати на користь колишньої дружини аліменти для утримання їх спільної 2-річної дитини до досягнення останньою повноліття. Проте, молодик, будучи працездатним, без поважних причин не працював і не вживав жодних заходів для офіційного працевлаштування, не звертався у місцевий центр зайнятості з приводу постановки на облік, маючи тимчасовий заробіток умисно ухилявся від сплати аліментів, приховував фактичні доходи, в результаті чого утворилась заборгованість в сумі понад 30 тис. грн.
    
Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях чоловіка складу інкримінованого йому злочину, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 КК України.  
    
Враховуючи, що в ході здійснення досудового розслідування обвинувачений сплатив суму заборгованості в повному обсязі, активне сприяння обвинуваченого розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини