Прилуцькі поліцейські встановлюють обставини зникнення неповнолітнього на водоймі
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення 16-річного прилучанина на міському пляжі.
6 липня близько 14-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що з місцевого пляжу зник хлопець, який пішов плавати в річці. Речі юнака залишилися на березі.
На місце події негайно прибули група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції та рятувальники.
Поліцейські встановили, що хлопець відпочивав на пляжі разом з неповнолітніми друзями без нагляду дорослих.
Нині поліція, рятувальники та представники громадських формувань ретельно обстежують берегову смугу та дно водойми. Загалом до пошуків задіяні близько двох десятків осіб.
Поліція закликає батьків обговорювати з дітьми правила безпеки на воді за 1-2 дні до відвідин водойми. Безпосередньо на пляжі дитина перебуває в емоційному стані, тому може не засвоїти правила поведінки на воді. Бережіть себе та своїх дітей.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression