Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 20:25:07

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

07.07.2021   08:50Агенцiя

6 липня у сесійній залі міської ради міський голова Ольга Попенко провела чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

З першого питання порядку денного «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік» доповіла начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона. Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та Бюджетного кодексу України виконком міської ради схвалив запропонований проект бюджету міста на 2021 рік, який у подальшому буде внесено на розгляд депутатського корпусу. Зміни відбулися в дохідній частині міського бюджету, а саме: після піврічного підведення підсумків планово дохід збільшився на шість мільйонів і відповідно видаткова частина розрахована на погашення заробітної плати працівників дошкільних навчальних закладів міста.

З питання «Про визначення управління адміністративних послуг міської ради зберігачем реєстраційних справ» проінформувала начальник управління адміністративних послуг міської ради Світлана Дурдас, яка повідомила, що відповідно до чинного законодавства та виконання листа Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України необхідно уповноважити управління адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Прилуки) Прилуцької міської ради вести та зберігати відповідним чином реєстраційні справи юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і реєстраційні справи на нерухоме майно та їх обтяжень.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ганна Малиш доповіла з питань: «Про припинення дії комісії для розгляду звернень громадян з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговиків за місцем фактичного проживання» та «Про утворення комісії для розгляду звернень громадян з питань включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання та призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за фактичним місцем проживання».

З питання «Про утворення міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва у новому складі» проінформувала головний спеціаліст відділу економіки міської ради Марина Градобик.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер міської ради Інна Яценко проінформувала з питання «Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Прилуцької міської ради та виконавчого комітету Прилуцької міської ради».

«Про включення об’єкта оренди до переліку Першого типу» доповіла начальник відділу комунальної власності міської ради Олена Яценко.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку й інших питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ