Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 09:21:53

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

07.07.2021   08:50Агенцiя

6 липня у сесійній залі міської ради міський голова Ольга Попенко провела чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

З першого питання порядку денного «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік» доповіла начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона. Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та Бюджетного кодексу України виконком міської ради схвалив запропонований проект бюджету міста на 2021 рік, який у подальшому буде внесено на розгляд депутатського корпусу. Зміни відбулися в дохідній частині міського бюджету, а саме: після піврічного підведення підсумків планово дохід збільшився на шість мільйонів і відповідно видаткова частина розрахована на погашення заробітної плати працівників дошкільних навчальних закладів міста.

З питання «Про визначення управління адміністративних послуг міської ради зберігачем реєстраційних справ» проінформувала начальник управління адміністративних послуг міської ради Світлана Дурдас, яка повідомила, що відповідно до чинного законодавства та виконання листа Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України необхідно уповноважити управління адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Прилуки) Прилуцької міської ради вести та зберігати відповідним чином реєстраційні справи юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і реєстраційні справи на нерухоме майно та їх обтяжень.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ганна Малиш доповіла з питань: «Про припинення дії комісії для розгляду звернень громадян з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговиків за місцем фактичного проживання» та «Про утворення комісії для розгляду звернень громадян з питань включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання та призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за фактичним місцем проживання».

З питання «Про утворення міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва у новому складі» проінформувала головний спеціаліст відділу економіки міської ради Марина Градобик.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер міської ради Інна Яценко проінформувала з питання «Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Прилуцької міської ради та виконавчого комітету Прилуцької міської ради».

«Про включення об’єкта оренди до переліку Першого типу» доповіла начальник відділу комунальної власності міської ради Олена Яценко.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку й інших питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини