Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 00:06:58

Обрано голову ГО "Організація ветеранів міста Прилуки"

06.07.2021   11:01Агенцiя

5 липня, у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання Ради громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки», на якому були присутні міський голова Ольга Попенко, секретар міської ради Сергій Чміль та члени Ради громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки».

У ході засідання присутні обговорили питання порядку денного, а саме:
«Дострокове припинення голови громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» Хотіна Георгія Степановича - за станом здоров’я, у зв’язку з тривалою відсутністю на робочому місці, що заважає виконувати обов’язки голови».
«Про обрання голови ГО «Організація ветеранів міста Прилуки».
«Персональний склад Президії громадської організації».

У ході засідання Рада організації достроково припинила роботу голови громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» Хотіна Георгія Степановича.

Більшістю голосів головою громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» обрано Трепач Валентину Павлівну.

Також до Президії ГО «Організація ветеранів міста Прилуки» замість Хотіна Георгія Степановича обрано Даценка Анатолія Степановича, склад якої й надалі становить одинадцять чоловік.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).