Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 10:27:56

Обрано голову ГО "Організація ветеранів міста Прилуки"

06.07.2021   11:01Агенцiя

5 липня, у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання Ради громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки», на якому були присутні міський голова Ольга Попенко, секретар міської ради Сергій Чміль та члени Ради громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки».

У ході засідання присутні обговорили питання порядку денного, а саме:
«Дострокове припинення голови громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» Хотіна Георгія Степановича - за станом здоров’я, у зв’язку з тривалою відсутністю на робочому місці, що заважає виконувати обов’язки голови».
«Про обрання голови ГО «Організація ветеранів міста Прилуки».
«Персональний склад Президії громадської організації».

У ході засідання Рада організації достроково припинила роботу голови громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» Хотіна Георгія Степановича.

Більшістю голосів головою громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» обрано Трепач Валентину Павлівну.

Також до Президії ГО «Організація ветеранів міста Прилуки» замість Хотіна Георгія Степановича обрано Даценка Анатолія Степановича, склад якої й надалі становить одинадцять чоловік.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля 10:17

16 вересня у с. Чорнотичі Сосницької селищної ради Корюківського району відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача громаді пожежного автомобіля "DAF" від гміни Непорент Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини