У Чернігові відкриють ще два пункти масової вакцинації населення
Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на брифінгу, який відбувся в Чернігівській міській раді 5 липня.
На заході були присутні й представники підприємств, які вже провели вакцинацію завдяки програмі Дія – це керівник готелю «Reikartz Чернігів» Андрій Шпак, представник компанії «Send Pulse» Олександр Рись і директор Чернігівської ТЕЦ Олексій Щербина (колектив ТЕЦ ще не вакцинувався, а готель та Сенд Пульс - так). Також присутніми були представники двох ТРЦ – «ЦУМ» та «Голлівуд».
За словами Владислава Кухаря, на сьогоднішній день прийняте рішення про відкриття додаткових двох пунктів масової вакцинації населення у двох найбільших чернігівських торгово-розважальних центрах: у "ЦУМі" та "Голлівуд".
- Головна мета - максимально наблизити надання медичної допомоги з вакцинації для населення, у тому числі для мешканців віддалених районів Чернігова, які отримали б можливість зручно добратися до центрів вакцинації.
Також хотілося б закликати керівників всіх підприємств міста Чернігова скористатися можливістю щодо подання своєї заявки на ресурс Дія задля того, щоб Міністерство охорони здоров’я України врахувало ці заявки і надало нам можливість включити підприємства у графік вакцинації для проведення щеплень за місцем роботи. Це зручно і для працівників, і для керівників. Тому бажано, щоб якомога більше підприємств міста скористалися такою можливістю, - зауважив він.
Відкриття центрів вакцинації у двох ТРЦ, які будуть працювати у вихідні, дають надію, що кількість вакцинованих чернігівців збільшиться. Крім того, якщо будуть бажаючі вакцинуватися у цих пунктах у робочі дні, то це питання також розглядатиметься.
Владислав Кухар нагадав, що в усіх поліклініках міста на сьогоднішній день працюють кабінети, у яких можна зробити щеплення. У першому корпусі другої міської лікарні працює два кабінети щеплення, у другому корпусі лікарні також два. У четвертій лікарні – один. І у поліклініці третьої лікарні теж працює кабінет вакцинації.
Крім того, у місті працює шість виїзних бригад, які проводять щеплення у трудових колективах. Маломобільні групи населення обслуговуються на дому.
- Всі маломобільні групи населення, які бажають отримати щеплення на дому, можуть звертатись до свого сімейного лікаря або на ресурс Дія. Зараз проводиться дуже велика робота, більше 100 медичних працівників вже третій місяць працюють за планом виконання щеплень, - додав керівник другої міської лікарні.
За словами представниці ТРЦ «ЦУМ», пункт вакцинації у закладі розташовуватиметься на 1-му поверсі, відведена площа - 160 м2, забезпечена всіма необхідними засобами, зручна навігаційна система, інтернет тощо. Вакцинацію у цьому ТРЦ сподіваються розпочати вже з цієї суботи, 10 липня.
У ТРЦ «Голлівуд» локація для проведення щеплень теж буде розташована на 1-му поверсі, біля сцени, площа - 220 м2, забезпечена необхідними засобами.
- Відкриття додаткових пунктів вакцинації збільшить кількість вакцинованих і знизить кількість захворюваності, - зазначив Владислав Кухар.
Представники чернігівських підприємств, працівники яких вакцинувалися, теж закликали чернігівців вакцинуватися і бути соціально відповідальними.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.