Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 11:48:55

Ніжин: розширена нарада. Про головне

05.07.2021   12:09Агенцiя

5 липня перший заступник міського голови Федір Вовченко провів розширену координаційну нараду з керівниками установ та організацій Ніжина.

Під час наради керівники медичних закладів доповіли про свою роботу та стан епідеміологічної ситуації в місті.

Генеральний директор КНП "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Олександр Костирко доповів, що у порівнянні з попереднім періодом кількість хворих на COVID-19 значно знизилась (у червні таких пацієнтів було 31, у травні - 200).

Олександр Костирко зазначив, що протягом останніх двох тижнів роботи по програмі “Велике будівництво” активізувалися. Нині там виконано малярні роботи, вкладено кахлі, залито під’їзд до приймально-діагностичного відділення, що дасть можливість зробити добудову. Добудова потрібна для заїзду автомобілів “швидкої допомоги”.

"Вже отримали ліжка, очікуємо відеоцистоскоп і електронний оптичний перетворювач”, - наголосив Олександр Костирко.

Також він висловив велику вдячність міському голові Олександру Кодолі та депутатському корпусу Ніжинської міської ради за виділення 3 млн грн на створення кисневих мереж. Ці мережі будуть забезпечувати подачу високопотокового кисню до 4-х відділень міської лікарні: інфекційного, дитячого, офтальмологічного, хірургії №2 (150 ліжок буде забезпечено подачею кисню).

Заступник директора КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Козинецьна наголосила, що з метою запобігання поширення COVID-19 3 липня відкрито Центр вакцинації, де можуть прищепитися вакциною «Коронавак» всі охочі, віком від 18 років. Центр працює за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 5, приміщення Ніжинської райдержадміністрації, перший поверх, мала зала.

За минулі вихідні прищепилося 96 осіб.

«Днями у нас побула заступник голови Чернігівської ОДА Жанна Володимирівна Шерстюк, яка відповідає за медичну сферу. Цієї вакцини взагалі не було в області, а нам для нашого Центру вакцинації її надали в першу чергу. Даний пункт відкрито Ніжинською міською радою. Необхідно, щоб всі керівники підприємств, установ, організацій донесли до своїх підлеглих наступну інформацію: Центр працюватиме не лише для чиновників, а й для всіх охочих. Минулими вихідними прищепилося чимало людей з Борзни, Носівки, а от ніжинців було небагато. Потрібно активізувати цей процес», - підкреслила заступник Ніжинського міського голови Ірина Грозенко.

Слід зауважити, що Центр вакцинації працюватиме і по буднях. Охочі прищепитися повинні мати при собі паспорт.

Ірина Грозенко акцентувала, що Центр вакцинації не лише для людей з Ніжинського району - ніжинці там можуть отримати щеплення.

«Поки є вакцина, треба цим скористатися. До цього область вакцини не мала, а щойно отримала – виділили нам, - додала Ірина Вікторівна.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини