Кросівки із наркотичною речовиною виявили під час догляду посилки в Чернігівському СІЗО
Під час догляду вмісту посилки, яка надійшла ув`язненій, було вилучено наркотичні речовини.
В ході відпрацювання оперативної інформації, було проведено догляд посилки, під час якого в підошві кросівок було виявлено поліетиленовий пакет із невідомою білою порошкоподібною речовиною.
По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу поліції, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.
Всі матеріали та вилучену речовину передали співробітникам поліції для проведення експертизи та прийняття рішення відповідно до кримінального законодавства України.
ДУ "Чернігівський слідчий ізолятор"
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.