Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 06:06:28

Поліцейські повідомили прилучанину про підозру у розбійному нападі на пенсіонера

03.07.2021   08:07Агенцiя

Співробітники управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області спільно з прилуцькими поліцейськими під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили 40-річного місцевого мешканця, якому інкримінують вчинення розбою.

Вранці 7 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий вчинив розбійний напад на 90-річного мешканця одного з сіл Прилуцького району.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції.

Поліцейські встановили, що ввечері 6 травня невідома особа через вікно проникла до оселі одинокого пенсіонера. Зловмисник побив та зв’язав дідуся, вимагаючи в нього пенсію. Однак, у потерпілого було лише 300 гривень. Нападник забрав гроші, банківську картку і мобільний телефон потерпілого та втік.

В ході оперативно-розшукових заходів поліція встановила причетного до злочину. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини прилучанин. Він зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.

Вчора слідчий повідомив зловмиснику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло). Її санкція передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини