Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 10:12:57

На Сосниччині завершено тампонаж безхазяйних артезіанських свердловин

02.07.2021   13:01Агенцiя

Перевірка результатів робіт з тампонажу недіючих безхазяйних артезіанських свердловин, проведених на території Сосницької селищної ради, показала, що вжиті заходи сприяють захисту підземних вод, які є основним джерелом питного водопостачання на Чернігівщині.

Так, на місті затампонованих декілька тижнів тому свердловин були виявлені як побутові сміттєзвалища, так і замулені ділянки. Весь цей бруд раніше потрапляв до ґрунтових вод. Аби ліквідувати загрозу забруднення підземних водоносних горизонтів та ґрунтів, а також не допустити випадків надзвичайних ситуацій, безхазяйні свердловини, що залишилися внаслідок реорганізації аграрного сектору, були затампоновані.

Загалом цьогоріч на Сосниччині затампоновано 13 таких свердловин, ще 10 – минулоріч. Далі роботи з тампонажу проводитимуться в Менській та Березнянській територіальних громадах. Наразі здійснюється корегування відповідної проєктно-кошторисної документації.

Нагадаємо, що заходи з тампонажу недіючих безхазяйних артезіанських свердловин на Чернігівщині здійснюються в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду. На ці потреби переліком видатків фонду на 2021 рік передбачено 2 мільйони гривень.

Торік, окрім Сосницької ТГ, проведені роботи з тампонажу 3 недіючих артезіанських свердловин на території Городнянської міської ради.

Усього за період дії Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки затампоновано 227 свердловин, на ці потреби витрачено майже 13 мільйонів гривень з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
 
Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини