Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 10:25:11

Відбулося засідання чергової 11 сесії Ніжинської міської ради

02.07.2021   10:22Агенцiя

У пленарному засіданні взяло участь 28 депутатів міської ради, депутат обласної ради Ірина Грозенко, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.

На порядок денний винесено 59 проектів рішень, які стосувалися майнової, житлово-комунальної сфери міста, перерозподілу бюджету. Розглянули земельні питання щодо продовження, припинення оренди земельних ділянок, погодження експертної грошової оцінки, проведення земельних торгів тощо.

Для покращення естетичної привабливості центральної частини Ніжина на пленарному засіданні прийняли рішення про затвердження єдиного Дизайн-коду вулиці Батюка. Таке рішення є актуальним і нагальним, адже це дасть можливість для збереження автентичності історичного середовища, туристичної привабливості історичної вулиці міста. Відтепер власники та користувачі будівель по вулиці Батюка мають врахувати вказаний дизайн-код при проведенні робіт по опорядженню фасадів та благоустрою прилеглої до будинків території.

Були виділені додаткові кошти для реконструкції фасаду стоматологічної поліклініки, з урахуванням нових вимог до дизайн-коду усіх будівель, які розміщені на вулиці Батюка.

Затвердили переможця Конкурсу на визначення найкращої передпроектної візуалізації парку ім. Т. Шевченка. Нею стала Ольга Завора. Даний проект візуалізації поєднав у собі елементи класики та сучасності. Наступним етапом у відбудові парку стане підготовка технічних завдань для проектантів і виготовлення самого проекту реконструкції. На території парку (а це близько 6 га) планують максимально зберегти "зелені зони", доповнивши їх доріжками, місцями для відпочинку та розваг.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля 10:17

16 вересня у с. Чорнотичі Сосницької селищної ради Корюківського району відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача громаді пожежного автомобіля "DAF" від гміни Непорент Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини