Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 09:18:26

Майже 20 тис судових засідань, 45,7 тис відвідувачів і 483 виявлених небезпечних предметів – результат роботи судових охоронців Чернігівщини у І півріччі

02.07.2021   07:54Агенцiя

30 червня у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області підбили підсумки роботи за перше півріччя 2021 року та визначили завдання на наступний період.

Очолив нараду начальник територіального управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. Він поінформував підлеглих щодо участі у засіданні колегії Служби судової охорони, яка відбулась на минулому тижні.

- Незважаючи на певні фінансові труднощі, ми не збавляємо темпів і продовжуємо планомірно реалізовувати намічене. Дякуючи командній роботі, відповідальному ставленню, наше теруправління досягло вагомих результатів і отримало достойну оцінку керівництва Служби, - повідомив керівник.

Профільні заступники доповіли про стан службової діяльності за окремими напрямками.

Аналіз результатів роботи загального блоку - відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки озвучив заступник начальника полковник Служби Олег Головешко. Особливу увагу доповідач приділив профпідготовці. Саме навченість особового складу і відпрацьована до автоматизму тактика є фундаментом для успішного виконання основного завдання судових охоронців – забезпечувати всебічну та якісну охорону об'єктів судової влади.

Наступним взяв слово заступник начальника (зі служби) полковник Служби Валерій Голець.

Він повідомив, що упродовж січня-червня було здійснено пропуск до судів 45705 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 19959 судових засідань, з яких 29 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.

Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 483 заборонених предметів.

Ще одне питання порядку денного - стан матеріально-технічного та речового забезпечення висвітлив заступник начальника (з забезпечення) полковник Служби Сергій Паніматченко.

Останнім блоком розглянули кадрові та бюджетні питання.

Олександр Рибак нагадав, що на сьогодні під охороною та захистом співробітників теруправління перебуває 16 об'єктів системи правосуддя. Лише у червні цей перелік поповнився чотирма установами.

- Перед нами стоїть завдання до кінця року прийняти під охорону ще 14 місцевих судів. Це колосальний фронт робіт, який вимагатиме від усіх структурних підрозділів максимальної організованості та планомірності дій. Тому націлюю вас на плідну роботу. Тільки так ми зможемо втілити плани в реальність, - підсумував нараду Олександр Рибак.

Керівник вчергове наголосив на важливості бездоганного виконання службових обов'язків та організаційно-розпорядчих документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини