Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 17:55:26

Майже 20 тис судових засідань, 45,7 тис відвідувачів і 483 виявлених небезпечних предметів – результат роботи судових охоронців Чернігівщини у І півріччі

02.07.2021   07:54Агенцiя

30 червня у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області підбили підсумки роботи за перше півріччя 2021 року та визначили завдання на наступний період.

Очолив нараду начальник територіального управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. Він поінформував підлеглих щодо участі у засіданні колегії Служби судової охорони, яка відбулась на минулому тижні.

- Незважаючи на певні фінансові труднощі, ми не збавляємо темпів і продовжуємо планомірно реалізовувати намічене. Дякуючи командній роботі, відповідальному ставленню, наше теруправління досягло вагомих результатів і отримало достойну оцінку керівництва Служби, - повідомив керівник.

Профільні заступники доповіли про стан службової діяльності за окремими напрямками.

Аналіз результатів роботи загального блоку - відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки озвучив заступник начальника полковник Служби Олег Головешко. Особливу увагу доповідач приділив профпідготовці. Саме навченість особового складу і відпрацьована до автоматизму тактика є фундаментом для успішного виконання основного завдання судових охоронців – забезпечувати всебічну та якісну охорону об'єктів судової влади.

Наступним взяв слово заступник начальника (зі служби) полковник Служби Валерій Голець.

Він повідомив, що упродовж січня-червня було здійснено пропуск до судів 45705 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 19959 судових засідань, з яких 29 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.

Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 483 заборонених предметів.

Ще одне питання порядку денного - стан матеріально-технічного та речового забезпечення висвітлив заступник начальника (з забезпечення) полковник Служби Сергій Паніматченко.

Останнім блоком розглянули кадрові та бюджетні питання.

Олександр Рибак нагадав, що на сьогодні під охороною та захистом співробітників теруправління перебуває 16 об'єктів системи правосуддя. Лише у червні цей перелік поповнився чотирма установами.

- Перед нами стоїть завдання до кінця року прийняти під охорону ще 14 місцевих судів. Це колосальний фронт робіт, який вимагатиме від усіх структурних підрозділів максимальної організованості та планомірності дій. Тому націлюю вас на плідну роботу. Тільки так ми зможемо втілити плани в реальність, - підсумував нараду Олександр Рибак.

Керівник вчергове наголосив на важливості бездоганного виконання службових обов'язків та організаційно-розпорядчих документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини