Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 04:25:08

За січень-травень цього року заборгованість із зарплати в області зменшилась майже на 40%

01.07.2021   15:18Агенцiя

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко взяла участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, яке 1 липня провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Як наголосив Глава Кабміну, одним із пріоритетів діяльності Уряду, очільників ОДА, міністерств та відомств має бути щоденна робота з подолання причин, які призводять до появи боргів із заробітної плати.

— Питання забезпечення конституційного права працівників на своєчасне одержання заробітної плати за працю має стати важливою складовою державної політики. Планом пріоритетних дій Уряду на 2021 рік визначено завдання щодо законодавчого врегулювання питання посилення захисту прав працівників на своєчасне отримання заробітної плати. І тут немає місця компромісам — зарплата має платитися вчасно і в повному обсязі, — підкреслив Денис Шмигаль.

Більше половини боргу, що існує на підприємствах та в установах в Україні, існує саме в державному секторі. Не виняток у цьому і Чернігівщина — в області три підприємства-боржники, підпорядковані центральним органам влади, мають 5,4 млн грн зарплатного боргу, що становить 55,5 % від загальної суми. Упродовж травня 2021 року сума заборгованості на цих підприємствах зросла ще на 0,3 млн грн або на 6,4 %.

В цілому ж станом на 1 червня цього року сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам дванадцяти підприємств, установ і організацій області становила 9,8 млн грн, що на 6,5 млн грн або на 39,8 % менше, ніж на початок року. Упродовж травня цього року сума боргу скоротилася на 0,3 млн грн або на 2,9 %.

— Чернігівська облдержадміністрація продовжує систематичну роботу із ліквідації зарплатних боргів. В результаті область вже протягом кількох місяців залишається в числі лідерів зі скорочення суми боргу, — прокоментувала ситуацію на Чернігівщині голова ОДА Анна Коваленко. — Наша кінцева мета — повністю позбутися боргів із зарплати. Для цього продовжимо спілкуватися як з керівництвом підприємств області, так і з органами державної влади, від яких залежить оплата праці на підприємствах державної власності.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини