Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 січня, 23:37:06

Виявлено 14 нових випадків COVID-19

30.06.2021   15:56Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 червня в області зафіксовано 14 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у трьох чернігівців та одного ніжинця, восьми жителів Бахмацького району, по одному — у Менському і Ніжинському. Всі особи знаходяться на амбулаторному лікуванні.

На жаль, маємо два летальні випадки. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 79-річнй чоловік та 69-річна жінка з Чернігова.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 11 хворих: шестеро — у Бахмацькому районі, по одному — у Сосницькому, Чернігівському та Сновському, а також двоє чернігівців. З них перебували на госпіталізації – 9 осіб.

Загалом на Чернігівщині 57 533 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 55 777 пацієнтів одужали;
– 226 — лікуються амбулаторно;
– 56 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1374 летальні випадки;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1200 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини