Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 19:01:31

Голова ОДА Анна Коваленко: Чернігівської продукції має бути більше на прилавках торговельних мереж

30.06.2021   15:04Агенцiя

За ініціативою голови облдержадміністрації Анни Коваленко 30 червня відбулась зустріч виробників харчової продукції області з регіональним менеджером однієї зі всеукраїнських торговельних мереж.

— Підтримка місцевих товаровиробників є одним із пріоритетних напрямів діяльності облдержадміністрації. Ми вважаємо, що продукція місцевого виробництва має бути ширше репрезентована на прилавках магазинів області. Тому й започаткували серію зустрічей з представниками національних торговельних мереж. Сподіваємось, це буде комерційно вигідно як виробникам, так і рітейлерам, — зазначила голова облдержадміністрації.

Як засвідчив аналіз асортименту продукції, представленої у торговельній мережі області, не більше 10% її вироблено на теренах Чернігівщини. Тож усі учасники наради були одностайні в думці, що місцеве виробництво потребує більшої підтримки та промоції.

Проте у встановленні більш тісної та широкої співпраці між підприємствами Чернігівщини та мережами супермаркетів існують кілька неузгоджених моментів. Саме про них і йшлося на нараді.

Зокрема було обговорено можливості реалізації продукції місцевих виробників у магазинах мереж, розташованих на території області, а також питання маркування такої продукції знаком «Чернігівщина. Купуй рідне».

— Розширення ринків збуту продукції, виготовленої на підприємствах області, покращення іміджу, а в кінцевому підсумку — активізація подальшого розвитку економіки регіону має позитивно вплинути на загальний добробут населення, а отже й на купівельну спроможність, — зазначила перша заступниця голови ОДА Олена Бойко. — Наші виробники готові допомогти зробити асортимент торговельної мережі більш різноманітним, цікавим та якісним. Тому всі їхні пропозиції буде враховано, узагальнено та передано керівництву мережі для продовження діалогу та взаємовигідної співпраці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини