У відновленому фонтані на Валу встановили мідну скульптуру
Реконструкція нижньої часини Дитинця наближається до свого логічного завершення. З майстерні у Харкові до Чернігова була доставлена скульптура з двома цапками для фонтану вже на Валу.
Такий фонтан на «нижній» частині Валу вже колись був. Новий, як і старий – данина поваги чернігівців славетному земляку, письменнику Михайлові Коцюбинському, ім’я якого офіційно носить цей парк (хоч усі і звикли звати це місце просто «Вал»). Як відомо, казка про двох цапків і двох кізочок є одним з популярних дитячих творів Коцюбинського.
Рішення про відновлення фонтану саме в такому вигляді при обговоренні проєкту реконструкції було прийняте за пропозицією громадськості.
Сучасна скульптура – мідна і важить більше 200 кілограмів.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.