Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 20:15:57

Підписано тристоронній Меморандум про співпрацю у сфері готельно-туристичного розвитку

30.06.2021   09:17Агенцiя

29 червня голова обласної ради Олена Дмитренко взяла участь в церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Чернігівською обласною радою, Національним університетом "Чернігівська політехніка" та комунальним підприємством "Готельно-туристичний комплекс "Придеснянський" обласної ради.

Тристоронній документ своїми підписами також скріпили ректор університету Олег Новомлинець та в. о. директора готельного закладу Андрій Попик.

Як було зазначено, Меморандум підписано з метою тристоронньої тісної співпраці в реалізації спільних взаємовигідних проєктів в напрямку зміцнення та поглиблення готельно-туристичного розвитку, сприяння ефективному стажуванню на базі «Придеснянського» студентів університету, які навчаються по спеціалізації «готельно-ресторанна» справа у фаховому коледжі економіки і технологій "Чернігівської політехніки", розміщення в готелі викладацького складу, студентів, слухачів, іноземних абітурієнтів та делегацій з України та інших держав.

У свою чергу, в.о. директора готельно-туристичного комплексу "Придеснянський" Андрій Попик подякував Олені Дмитренко та Олегу Новомлинцю за надану можливість взаємного співробітництва та запевнив, що готель має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для втілення майбутніх проєктів, які передбачені Меморандумом.

На завершення заходу голова обласної ради обговорила з підписантами тристороннього документу окремі питання щодо спільних напрацювань в напрямку подальшого розвитку готельно-туристичної справи в регіоні.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної рад

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини