Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 21:05:17

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

01.11.2012   09:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 жовтня по 08 годину 31 жовтня 2012 року

МНС

МНС

Зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 на об’єкті та 3 в житловому секторі. 1 людина загинула.

1. Пожежа на об’єкті Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Шевченка О 12:09 на території хлібоприймального підприємства ТОВ “Північно-Українська Експортно Імпортна Компанія” сталася пожежа зерносушарки ДСП-32. Вогнем знищено 14 т насіння соняшника, пошкоджено конструктивні елементи зерносушарки. Ймовірна причина – порушення технологічного процесу. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1 200 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Плиски, вул. Чапаєва О 12:47 в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття на площі 30 кв.м та майно. Причина – необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло 88-ми річного господаря. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

3. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ О 01:55 в 5-ти поверховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі. Вогнем пошкоджено майно. Причина – необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Підрозділом МНС під час гасіння врятовано господаря оселі та матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Жеведь, вул. Київська О 03:07 в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (7х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.