Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 16:00:39

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

01.11.2012   09:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 жовтня по 08 годину 31 жовтня 2012 року

МНС

МНС

Зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 на об’єкті та 3 в житловому секторі. 1 людина загинула.

1. Пожежа на об’єкті Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Шевченка О 12:09 на території хлібоприймального підприємства ТОВ “Північно-Українська Експортно Імпортна Компанія” сталася пожежа зерносушарки ДСП-32. Вогнем знищено 14 т насіння соняшника, пошкоджено конструктивні елементи зерносушарки. Ймовірна причина – порушення технологічного процесу. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1 200 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Плиски, вул. Чапаєва О 12:47 в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття на площі 30 кв.м та майно. Причина – необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло 88-ми річного господаря. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

3. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ О 01:55 в 5-ти поверховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі. Вогнем пошкоджено майно. Причина – необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Підрозділом МНС під час гасіння врятовано господаря оселі та матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Жеведь, вул. Київська О 03:07 в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (7х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини