Фхівцями Держпродспоживслужби проводиться робота з диспансеризації тварин
На території м. Ніжина, з метою охорони здоров'я тварин та людей і забезпечення виробництва якісної та безпечної продукції спеціалістами ветеринарної медицини області проводиться диспансеризація тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення.
Диспансеризація – це комплекс планових діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин (коней, дрібної рогатої худоби, великої рогатої худоби), профілактику та лікування хвороб. Мета диспансеризації – профілактика захворювань тварин, виявлення у них схильності до захворювань та їх рання діагностика, що є передумовою успішного лікування та в кінцевому підсумку направлена на забезпечення здоров’я та високої продуктивності ВРХ.
Зокрема, фахівцями Ніжинської дільничної державної лікарні ветеринарної медицини завершено весняну диспансеризацію великої рогатої худоби та дрібної рогатої худоби, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення.
Крім того, з метою забезпечення контролю епізоотичної ситуації було запроваджено мобільний пункт вакцинації домашніх тварин від сказу у віддалених районах міста. Їх власники, зооволонтери та просто небайдужі громадяни, мають змогу зробити безкоштовне щеплення проти сказу у мобільному пункті вакцинації.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.