Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 07:34:05

Меморіал загиблим воїнам відкрили у Бобровиці

25.06.2021   09:38Агенцiя

24 червня у Бобровиці урочисто відкрито меморіал «Загиблим воїнам АТО/ООС». Участь у заході взяли заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, міський голова Тетяна Ковчежнюк, голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун, військовослужбовці, духовенство, близькі та рідні загиблих воїнів.

Звертаючись до бобровиччан, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш сказав, що наші мужні бійці є прикладом відданого служіння Батьківщині та гідного виконання військового наказу, адже продемонстрували патріотизм і силу волі та, зупинивши загарбників, не дозволили їм знищити нашу державу. Виступаючий побажав усім, хто тамуючи біль від втрати близької людини, яка ніколи не зникне й назавжди залишиться у серці тяжкою жалобою, незламної віри у перемогу та висловив сподівання, що мир та злагода таки запанують на українській землі.

Дмитро Блауш вручив Почесні відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність України» рідним і близьким воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за єдність та суверенітет української держави. Голова Координаційної ради ветеранів АТО/ОСС при Чернігівській ОДА Володимир Мироненко та голова громадської організації «Меч» Андрій Рибалко нагородили матерів загиблих воїнів відзнаками «Орден матері бійця АТО».

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять усіх, хто віддав життя захищаючи незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України, та поклали квіти до меморіалу. Відбулася поминальна літія.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини