За порушення обов'язків встановлених судом, особа направлена до в’язниці на 5 років
Прилуцьким міськрайонним судом у лютому 2019 року засуджено громадянина Р. до 5 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.
Враховуючи, що засуджений систематично не виконував покладені на нього судом обов`язки щодо явки для реєстрації, Прилуцьким міськрайонним відділом з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області направлено до суду подання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням.
За принципової позиції прокурора Прилуцької окружної прокуратури, який підтримав зазначене подання, судом скасовано іспитовий строк та засудженого для відбування призначеного покарання у виді 5 років направлено в місця позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.