Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 07:43:05

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

24.06.2021   15:01Агенцiя

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

Рішення було винесене на розгляд після того, як до міської ради надійшли заява про створення цього ОСН і протокол відповідних зборів мешканців за місцем проживання зі списком учасників цих зборів. За результатами розгляду поданих документів, порушень вимог Закону при здійсненні ініціювання створення органу самоорганізації населення не виявлено.

Відповідно до рішення міської ради, разом з наданням дозволу на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові»:
    - визначено територію діяльності цього органу самоорганізації населення в межах будинків №№ 3, 5, 5-А, 9, 9-А, 15, 19, 2, 4, 4-А, 8 по вул. Приміській в м. Чернігові;
    - визначені основні напрямами діяльності органу самоорганізації населення: створення необхідних умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції України та законів України; задоволення соціальних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг; участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм;
    - основними повноваженнями органу самоорганізації населення «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові» визначені власні повноваження органу самоорганізації населення, передбачені частиною 1 статті 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Правовий статус, порядок організації та діяльності органів самоорганізації населення визначається Законом України «Про органи самоорганізації населення».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.