Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 08:21:56

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

24.06.2021   12:48Агенцiя

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Він став 16 об'єктом в області, де відповідальність за громадський порядок і безпеку громадян несуть співробітники Служби судової охорони. На перспективу, згідно нового адміністративно - територіального устрою, Прилуцький суд має отримати статус окружного.

Привітати колектив суду зі знаковою подією і представити нових співробітників завітав заступник начальника теруправління (зі служби) полковник Валерій Голець.

- Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, - саме з цих слів розпочинається текст присяги співробітника Служби судової охорони, - почав свій виступ Валерій Голець. - Хочу, щоб ви - судові охоронці, у будь-якій ситуації - йдучи на службу, чи повертаючись додому, завжди пам'ятали ці слова.

Керівник запевнив, що рівень професійної підготовки особового складу і попередній досвід роботи в правоохоронних органах забезпечуватимуть належне виконання службових завдань і надійну охорону довіреного їм об'єкта. І висловив сподівання, що судові охоронці стануть невід'ємною частиною колективу суду.

Вітаючи нових співробітників, в. о. голови суду Максим Циганко зауважив, що попереду всіх чекає багато роботи.

- Робота у суді - досить неординарна. Дуже рідко людина приходить сюди з позитивом. Крім того, наш суд є доволі великим, як по ступеню навантаженості, так і по кількості відвідувачів, - зауважив Максим Циганко. - Кожен з вас займав певні пости в силових та правоохоронних структурах. Знаєте, як відбувається комунікація в суді, наскільки суспільно важливим і відповідальним є судочинство, які виклики стоять перед нами. Бажаю вам максимально оперативно і конструктивно на них реагувати, щоб нашу спільну роботу завжди супроводжували взаємодопомога, повага та розуміння.

Користуючись нагодою, Валерій Голець виконав традиційну для судових охоронців місію - вручив виконувачу обов'язки символічний знак, а жіночому колективу - квіти.

Завершили урочистості презентацією засобів спеціального призначення, що використовуються судовими охоронцями під час звичайного і посиленого варіантів несення служби.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.