Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 07:22:13

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян"

24.06.2021   12:45Агенцiя

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

руки

руки

Участь у заході взяли директор та заступник директора обласного центру зайнятості, директори та заступники директорів – начальники відділів надання соціальних послуг Ніжинської міськрайонної, Борзнянської, Бахмацької, Носівської, Бобровицької та Козелецької районних філій.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, в першому півріччі 2021 року економіка та ринок праці області відчували наслідки минулорічних локдаунів, розриву традиційних партнерських зв’язків та обмежену потребу в робочій силі.

З послабленням карантинних обмежень роботодавці поступово відновлюють діяльність та починають шукати персонал. Проте в базі даних обласної служби зайнятості в І півріччі 2021 року налічувалося менше вакансій, ніж протягом відповідного періоду торік. Отже, наразі актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями та збільшення кількості вакансій.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям скористатися програмами фінансової підтримки. Відтак, цього року компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця отримали 25 роботодавців,  допомогу по частковому безробіттю на період простою – 7.

Перед керівниками структурних підрозділів Лідія Падалка також поставила завдання налагодити ефективну взаємодію з територіальними громадами. Задля цього активно проводити виїзні заходи. Це дасть змогу охопити послугами служби зайнятості якомога більше місцевих жителів та роботодавців.

За оперативними даними з початку 2021 року обласною службою зайнятості взято на облік 12,7 тис. безробітних громадян, що майже на 20% менше, ніж торік. За сприяння служби працевлаштовано 5 тис. безробітних, що на 10% більше, ніж за відповідний період минулого року. Зі збільшенням бази вакансій у службі зайнятості очікують на швидке повернення безробітних до праці. Тому Лідія Падалка наголосила на потребі якісного проведення мотиваційних тренінгів та профвідбору для безробітних і оперативного направлення на вільні робочі місця шукачів роботи. «Швидке та ефективне працевлаштування громадян сьогодні залишається головним нашим пріоритетом», - сказала вона.

Учасники наради відвідали ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Метекол», яке спеціалізується та розробці та виробництві медичної техніки і технічних засобів навчання, та обговорили шляхи подальшої співпраці.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.