Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 13:13:01

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

24.06.2021   10:52Агенцiя

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

У ході роботи секретар конкурсної комісії Мовчан Катерина Володимирівна, начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради, призначена рішенням виконавчого комітету міської ради від 08 червня 2021 року №182, ознайомила членів комісії з порядком денним:

Про обрання голови конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Про розгляд документів, поданих кандидатом на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Про визначення дати другого засідання комісії.

За результатами засідання ухвалені рішення:

    Обрати головою конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти Касьян Юлію Миколаївну;

    Визнати документи, подані Зубко Людмилою Іванівною такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам та допустити Зубко Л.І. до участі у конкурсі на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

    Провести друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти 30 червня 2021 року о 09.00 у сесійній залі міської ради; визначити регламент заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку закладу на п’ять років – до 15 хвилин, проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти - до 7 хвилин.

За інформацією відділу культури і туризму Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.