Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 14:56:19

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

24.06.2021   10:48Агенцiя

23 червня відбувся особистий прийом у Ніжинського міського голови Олександра Кодоли.

До Олександра Михайловича звернулося 9 мешканців, в тому числі жителька села Переяслівка. Також було 2 колективних звернення щодо спиляння аварійного дерева та узаконення котельні біля багатоповерхового будинку.

Найбільше звернень було щодо ремонту доріг. Очільник міста доручив управлінню житлово-комунального господарства та будівництва скласти весь список звернень, які надходять, обрахувати скільки потрібно коштів на грейдерування, підсипку доріг чи на асфальтування вулиць та виконувати за наявності коштів у міському бюджеті.

Жителька с.Переяслівки звернулася щодо будівництва артезіанської свердловини. Наразі виділено кошти у сумі 500 тис.грн на проектно-кошторисну документацію, але так як, ще не розроблений Генеральний план с.Переяслівки до робіт приступити не можуть. Щоб побудувати артезіанську свердловину необхідно 5-7 млн.грн.

Ніжинці звернулися щодо освітлення вулиці 8 Березня, благоустрій мигалівського кладовища, водовідведення у багатоповерхівці по вул.Березанська, 8а, індивідуального опалення, отримання житла учаснику бойових дій тощо.

Міський голова Олександр Кодола надав доручення керівникам відповідних служб опрацювати всі звернення та допомогти громадянам у вирішенні їх питань. «Всі мешканці повинні отримувати якісні комунальні послуги, жити в комфортних умовах, потрібно знаходити всі можливі шляхи, щоб вирішити звернення жителів», - підкреслив Олександр Михайлович.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.